KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475227
nr 1547 5227
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 59x45, oramad skadad
måndag 12 juni 2023
kl 20:55:52
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall